ASPECT LTD

Aspect Limited ir personalizēto sporta apģērbu un komandu uniformu izstrādātājs. Mēs sadarbojamies ar profesionālām sporta komandām, universitātēm, skolām un sporta klubiem, lai piegādātu rokām ražoto, sacensībām piemēroto, augstākās kvalitātes sporta apģērbu. Tas ļauj mūsu atlētiem, komandām un hobijisitem trenēties un sacensties augstākajā līmenī. 

Aspect tika izveidots ar mērķi nodrošināt elitāros sportistus ar ekipējumu, kas ļautu viņiem justies un sacensties kā čempioniem. 

Papildus mūsu plašajam sporta preču klāstam, mēs specializējamies arī ūdens sportos. Aspect komanda izgatavo un piedāvā personalizētu apģērbu tādiem ūdens sporta veidiem kā sērfošana, ūdens slēpošana, laivu sacīkstes, smaiļošana, utt. 

Uzņēmums darbojas gan reģionāli, gan internacionāli, piedāvājot savus produktus valstīs visā pasaulē. 

Uzņēmums augsti vērtē attiecības ar saviem sadarbības partneriem: sporta federācijām, sporta klasēm, komandām, sporta klubiem un organizācijām, piedāvājot kvalitatīvu, rokām ražotu apģērbu, kas paradzēts gan sacīkstēm dažādos līmeņos, gan vienkārši atpūtai.

Aspect galvenie mērķi:

  • Būt vadošie savā nozarē personalizētos sporta apģērbos Eiropā un būt zināmiem arī Pasaules mērogā.
  • Turpināt apsteigt konkurentus piegādes ātrumā un produktu kvalitātē. Personalizācija, produktu kvalitāte un ātrums ir mūsu prioritātes – tāpēc pielāgosim mūsu produktus Jūsu vēlmēm, nodrošinot arī drošu un ātru piegādi.
  • Garantēt inovatīvas idejas tehnoloģiju jomā arī turpmāk. Šobrīd piedāvājam Jums iespēju pašiem rediģēt savu apģērbu dizainu mūsu online veikalā, lai Jūsu komandas emblēma uz mūsu veidotā produkta izskatītos tieši tā, kā Jūs to vēlaties.
  • Turpināt attīstīties un pilnveidoties, nodrošinot daudzveidību, produktivitāti un radošu atmosfēru darba vietā.

RAŽOTS LATVIJĀ

Aspect lepojas ar to, ka visi produkti tiek ražoti Latvijas galvaspilsētā - Rīgā, kur uzņēmuma radošie un čaklie darbinieki izgatavo personalizētu sporta apģērbu tieši Jums, 

Aspect novērtē un atbalsta savu darbinieku komandu - šuvējas, auduma griezēju, dizaina un klientu apkalpošanas komandas, nodrošinot viņus ar modernāko tehnoloģiju - aprīkotiem Epson sublimācijas printeriem, izšuvumu mašīnām, termālo transfēra presi un sietspiedēm. Aspect augsti vērtē arī starptautiskos biznesa partnerus, lai advancētā sadarbība garantētu izcilu produktu izgatavošanu. Mūsu komanda lepojas ar razošanas un personalizācijas kvalitāti, kā arī ar ātrumu kādā produkti tiek izgatavoti. Saglabājot ideju „Made in Europe“ visiem mūsu produktiem, Aspect klientiem tiek nodrošināti augstākās kvalitātes standarti, vienlaikus atbalstot mūsu vietējo un reģionālās ekonimkas.

Strategic Sustainability Goals (PDF)
Environmentally Responsible Purchasing Policy (PDF)

Ilgtspējība

Lielākā daļa no poliestera auduma, ko mēs izmantojam krāsvielu sublimācijā nāk no pārstrādātiem plastmasas produktiem, tādā veidā saudzējot vidi.

UZKLIKŠĶINIET ŠEIT LAI UZZINĀTU VAIRĀK


Uzzini vairāk par mūsu dekorācijas procesiem


DAŽI MŪSU KLIENTI: